fbpx  
Home » Новини » Керівник УПЦ МП прибув на Тернопільщину на гелікоптері (фото)

Керівник УПЦ МП прибув на Тернопільщину на гелікоптері (фото)

10.08.2019 09:40 Категорія: Новини

1-4-576x1024_5d4af8c04aa8eТернопільщину відвідав очільник церкви Московського патріархату в Україні митрополит Онуфрій.

Як повідомляє “За Збручем“, з нагоди свята Почаївської ікони Божої Матері митрополит Онуфрій звершив Богослужіння у Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської лаври. За літургією йому співслужили понад 20 архієреїв УПЦ МП та РПЦ, серед яких і владика з окупованого Росією Донбасу – митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, якого звинувачують у співпраці з керівництвом терористичної “ЛНР”.

Традиційно, у Почаїв очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій прибув гелікоптером. Щоб не бентежити почуття віруючих дорогим транспортом, цього разу владика змінив місце приземлення та припаркував свою небесну колісницю на гелікоптерному майданчику за містом. Як відомо, цей майданчик був збудований за вказівкою екс-президента Януковича, який за своєї каденції по декілька разів у рік відвідував Почаївську Лавру.

Згодом земля під посадковою платформою та довкола неї мала дістатись учасникам бойових дій. Втім, через інтерес до неї з боку очільника УПЦ МП, військовослужбовці, вочевидь, залишаться ні з чим.

2-1_5d4af8ad30d58

 

Керівник УПЦ МП прибув на Тернопільщину на гелікоптері (фото) Reviewed by on . Тернопільщину відвідав очільник церкви Московського патріархату в Україні митрополит Онуфрій. Як повідомляє "За Збручем", з нагоди свята Почаївської ікони Божої Тернопільщину відвідав очільник церкви Московського патріархату в Україні митрополит Онуфрій. Як повідомляє "За Збручем", з нагоди свята Почаївської ікони Божої Rating: 0

Додати коментар

scroll to top