fbpx  
Home » Новини » Історія унікального храму на Тернопільщині, який побудували на болоті (відео)

Історія унікального храму на Тернопільщині, який побудували на болоті (відео)

07.08.2019 17:44 Категорія: Новини

костелХрам із загадковою історією. Римо-католицький костел у Збаражі є однією з незвіданих архітектурних перлин Тернопільщини. За свою багатолітню історію навколо пам’ятки зібралося чимало легенд .

Храм, побудований на болоті. Саме так називають римо-католицький костел святого Антонія у Збаражі. До сьогодні він залишається однією із найзагадковіших пам’яток архітектури 17 століття на Тернопільщині. Історія будівництва цього храму оповита легендами та історіями.

- Князь їхав цієї дорогою застряг у болоті. І коли не міг ніяк звідси вибратися він почав молитися. Піднявши руки до неба казав «Святий Антонію, спаси мене і мої коні, а я на тому місці храм збудую». І кажуть, що коні з потугою самі вийшли з болота. Він повірив, що святий Антоній йому допоміг і дотримав свого слова, – каже молодший науковий співробітник національного заповідника “Замки Тернопілля” Наталія Ганусевич.

Історія унікального храму на Тернопільщині, який побудували на болоті (відео) Reviewed by on . Храм із загадковою історією. Римо-католицький костел у Збаражі є однією з незвіданих архітектурних перлин Тернопільщини. За свою багатолітню історію навколо пам Храм із загадковою історією. Римо-католицький костел у Збаражі є однією з незвіданих архітектурних перлин Тернопільщини. За свою багатолітню історію навколо пам Rating: 0

Додати коментар

scroll to top