fbpx  
Home » Новини » Екс-боєць АТО з Тернопільщини загинув на заробітках

Екс-боєць АТО з Тернопільщини загинув на заробітках

27.08.2019 08:42 Категорія: Новини

Екс-боєць АТО загинув на заробіткахУ Польщі загинув 25-річний чортківчанин Савчук Андрій. 5 місяців тому хлопець разом із батьком поїхали на заробітки, де працювали водіями вантажівок.

Андрій навчався у Чортківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, а після закінчення вступив у вище професійне училище. За словами друзів, юнак завжди був веселим, життєрадісним та готовим прийти на допомогу, пише Тернопільська липа.

Три роки тому Андрій сміливо вирішив, що повинен захистити рідну Україну від рук загарбника. У складі 54 бригади юнак, із позивним «Сава», боровся із ворогом в зоні АТО. Повернувшись, був вражений жорстокістю та несправедливістю війни. Щоб підзаробити поїхав на чужину, звідки так і не повернувся.

 

 

Екс-боєць АТО з Тернопільщини загинув на заробітках Reviewed by on . У Польщі загинув 25-річний чортківчанин Савчук Андрій. 5 місяців тому хлопець разом із батьком поїхали на заробітки, де працювали водіями вантажівок. Андрій нав У Польщі загинув 25-річний чортківчанин Савчук Андрій. 5 місяців тому хлопець разом із батьком поїхали на заробітки, де працювали водіями вантажівок. Андрій нав Rating: 0

Додати коментар

scroll to top