fbpx  
Home » Новини » Депутата міськради притягнуто до адміністративної відповідальності

Депутата міськради притягнуто до адміністративної відповідальності

29.08.2019 09:41 Категорія: Новини

судПрацівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України, за погодженням з прокуратурою Тернопільської області, складено та направлено до суду протокол про вчинення колишнім спеціалістом Тернопільської міської ради  правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Встановлено, що посадовець несвоєчасно, без поважних причин, подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування після припинення діяльності.  Особу судом визнано винною у вчиненні адміністративного  правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Про це інформує прес-служба прокуратури Тернопільської області

Також, правоохоронцями  складено протоколи про вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, депутатом Кременецької районної ради, що   несвоєчасно, без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 та 2018 роки.
За результатами розгляду судом протоколу за порушення вимог фінансового контролю особу притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі більше 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

Депутата міськради притягнуто до адміністративної відповідальності Reviewed by on . Працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України, за погодженням з прокуратурою Тернопільської області, складено та направлено до суду протокол про вчинення колишнім с Працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НП України, за погодженням з прокуратурою Тернопільської області, складено та направлено до суду протокол про вчинення колишнім с Rating: 0

Додати коментар

scroll to top