fbpx  
Home » Новини » Де у Тернополі є безкоштовні зони Wi-Fi?

Де у Тернополі є безкоштовні зони Wi-Fi?

11.08.2019 12:30 Категорія: Новини

Wi-FiУ Тернополі є п’ять місць, де можна підключитися до безкоштовного Wi-Fi – в парку ім. Шевченка, в гідропарку «Топільче», на Циганці, біля годинника на Театральній площі та на «Співучці».

Журналіст «20 хвилин» перевірив, чи працює безкоштовна роздача Wi-Fi, та чи можна ним нормально користуватися.

Майже увесь парк ім. Шевченка має покриття безкоштовного Wi-Fi. Це можливо завдяки кільком точкам доступу, які розташовані в різних місцях. Щоб підключитися, необхідно обрати відповідну мережу на вашому пристрої. Швидкість інтернет-з’єднання в парку ім. Шевченка висока, особливо якщо знаходитись неподалік маршрутизатора. Журналіст “20 хвилин” перевірив якість інтернет-з’єднання і визначив, що швидкість завантаження становить 19,3 Мбіт/с. Цього цілком достатньо щоб переглядати фільми у високому розширенні. Для прикладу – щоб переглядати відео в Full-HD – необхідна мінімальна швидкість 8 Мбіт/с.

Приблизно такі ж результати показують тести в інших місцях, де є безкоштовний Wi-Fi. У «Топільче» швидкість трохи краща – 19,8 Мбіт/с. Однак, як розповідає головний інженер ПП «Колумбус» Віталій Левчук, швидкість може падати і зростати через різні обставини.

- Одна точка доступу забезпечує швидкість роздачі 100 Мбіт/с, – розповідає Віталій Левчук. – Але потрібно розуміти, що це не кожен користувач отримує таку швидкість на своєму пристрої. Вона розділяється між тими користувачами, які підключені до точки доступу. Також впливає і відстань до маршрутизатора. Обмежень на завантаження немає, однак якщо до однієї точки буде підключено забагато користувачів – нові користувачі підключитися не зможуть.

Безкоштовні бездротові точки доступу користуються великою популярністю серед тернополян. Саме тому їх встановили в найбільш відвідуваних місцях.

- Спершу зона безкоштовного Wi-Fi була облаштована у парку ім. Шевченка, – розповідає маркетолог ПП «Колумбус» Оксана Торчинович. – Коли ми побачили, що безкоштовним інтернетом користується багато тернополян – вирішили облаштувати такі зони Wi-Fi і в інших місцях у Тернополі. Wi-Fi працює цілодобово. Якщо маршрутизатор виходить з ладу – його відразу ремонтують, оскільки за усіма точками бездоротового доступу виконується дистанційний моніторинг.

Де у Тернополі є безкоштовні зони Wi-Fi? Reviewed by on . У Тернополі є п’ять місць, де можна підключитися до безкоштовного Wi-Fi – в парку ім. Шевченка, в гідропарку «Топільче», на Циганці, біля годинника на Театральн У Тернополі є п’ять місць, де можна підключитися до безкоштовного Wi-Fi – в парку ім. Шевченка, в гідропарку «Топільче», на Циганці, біля годинника на Театральн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top