fbpx  
Home » Новини » Через конфлікт з керівником з Тернопільського оркестру звільнилися майже всі працівники

Через конфлікт з керівником з Тернопільського оркестру звільнилися майже всі працівники

19.08.2019 12:20 Категорія: Новини

оркестрІз тернопільського оркестру звільнились майже всі артисти на знак протесту керівникові. Причина – крісло, яке полетіло в голову одного з них, випущене з рук керівника. У музиканта – травма ока, у диригента – 30 заяв на звільнення. Такий собі протест оркестру з вимогою усунути керівника з посади. Повідомляє «ТСН».

Протягом 20 років, які музиканти грають разом, жодних конфліктів не виникало. Однак, дирижер часто приходив на роботу в стані алкогольного сп’яніння, що й викликало обурення в колективі.

“Керівник приходить на роботу в алкогольному сп’янінні і б’є старшого чоловіка кріслом по голові. Це для мене лишитися в такому колективі. Я просто написав і пішов звідси», – зазначив Віталій Вернюк, артист Тернопільського муніципального «Оркестра волі».

За фактом побиття музиканта відкрили кримінальне провадження. Міська рада керівнику оркестру оголосила догану. За словами чиновників, причин для звільнення вони не бачать. Керівник оркестру в свою чергу розпочав набір нових музикантів.

 

Через конфлікт з керівником з Тернопільського оркестру звільнилися майже всі працівники Reviewed by on . Із тернопільського оркестру звільнились майже всі артисти на знак протесту керівникові. Причина – крісло, яке полетіло в голову одного з них, випущене з рук кер Із тернопільського оркестру звільнились майже всі артисти на знак протесту керівникові. Причина – крісло, яке полетіло в голову одного з них, випущене з рук кер Rating: 0

Додати коментар

scroll to top