fbpx  
Home » Новини » Біатлонна база у Підгородньму перейде у державну власність

Біатлонна база у Підгородньму перейде у державну власність

01.08.2019 11:13 Категорія: Новини

Біатлонна база у ПідгородньмуНевдовзі, поблизу Тернополя, планують реконструювати біатлонну базу, яка стане основою Державного центру олімпійської підготовки з біатлону.

Як повідомили у Мінмолодьспорту, протягом багатьох років спортивна база у Підгородньому була майданчиком для тренувань багатьох українських біатлоністів, але в останні роки не використовувалася, пише 20 хвилин.

У березні 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України було передано будівлю бази, яка належала Тернопільській територіальній організації ФСТ “Колос” у сферу управління Мінмолодьспорту. Найближчими роками базу буде реконструйовано із урахуванням всіх сучасних вимог для тренувань і підготовки спортсменів штатної збірної команди України з біатлону.
 

Біатлонна база у Підгородньму перейде у державну власність Reviewed by on . Невдовзі, поблизу Тернополя, планують реконструювати біатлонну базу, яка стане основою Державного центру олімпійської підготовки з біатлону. Як повідомили у Мін Невдовзі, поблизу Тернополя, планують реконструювати біатлонну базу, яка стане основою Державного центру олімпійської підготовки з біатлону. Як повідомили у Мін Rating: 0

Додати коментар

scroll to top