fbpx  
Home » Новини » Зросла вартість оформлення біометричних паспортів та ID-карток

Зросла вартість оформлення біометричних паспортів та ID-карток

07.07.2019 11:20 Категорія: Новини

дп документ паспортЗросла вартість оформлення біометричних паспортів та ID-карток. Відтепер ціна паспорта громадянина України для виїзду за кордон – 682 гривень – при оформленні впродовж 20 робочих днів і 1034 гривень – при  оформленні впродовж 7 робочих днів.

Про це UA Суспільне повідомив перший заступник начальника управління міграційної служби в області Іван Чубатий. Паспорт громадянина України у формі ID-картки з 1 липня вартує 345 гривень під час оформлення впродовж 20 робочих днів; 471 гривню – під час оформлення впродовж 10 робочих днів.

Люди, які оплатили послуги при виготовленні закордонного паспорта та ID-картки в червні, а документи подаватимуть у липні, мають доплатити різницю, – повідомив Іван Чубатий.

У червні в області документи на отримання закордонного паспорта подали 11 292 людей, для отримання ID-карток – 2920.

 

Зросла вартість оформлення біометричних паспортів та ID-карток Reviewed by on . Зросла вартість оформлення біометричних паспортів та ID-карток. Відтепер ціна паспорта громадянина України для виїзду за кордон - 682 гривень - при оформленні в Зросла вартість оформлення біометричних паспортів та ID-карток. Відтепер ціна паспорта громадянина України для виїзду за кордон - 682 гривень - при оформленні в Rating: 0

Додати коментар

scroll to top