fbpx  
Home » Новини » Журналіст Віталій Гайдукевич переконаний, що Степан Барна йде в парламент не заради мандату

Журналіст Віталій Гайдукевич переконаний, що Степан Барна йде в парламент не заради мандату

19.07.2019 17:00 Категорія: Новини Погляд

gaidukevichМайбутнє можуть творити лише ті люди, які чітко усвідомлюють кілька речей: яка ціль, якими засобами її досягнути і який людський ресурс наявний. Так вважає український журналіст, телеведучий Віталій Гайдукевич.

«Цей людський ресурс – це власне ми, команда і містяни – тернополяни. Я та члени команди «Європейської Солідарності» переконані, що Степан Барна не буде тією людиною, яка просто зайде в парламент заради того, щоб  бути депутатом. Бо у нього є досвід і бажання щось робити, а це дуже важливо», – зазначає Віталій Гайдукевич.

Він також додає, що команда «Європейської Солідарності» підтримує Степана Барну та закликає 21 липня прийти на виборчі дільниці та віддати голос за нього.

Журналіст Віталій Гайдукевич переконаний, що Степан Барна йде в парламент не заради мандату Reviewed by on . Майбутнє можуть творити лише ті люди, які чітко усвідомлюють кілька речей: яка ціль, якими засобами її досягнути і який людський ресурс наявний. Так вважає укра Майбутнє можуть творити лише ті люди, які чітко усвідомлюють кілька речей: яка ціль, якими засобами її досягнути і який людський ресурс наявний. Так вважає укра Rating: 0

Додати коментар

scroll to top