fbpx  
Home » Новини » Якщо не мобілізуємося можемо – втратити Україну: 20% набирає Опозиційна платформа – За життя

Якщо не мобілізуємося можемо – втратити Україну: 20% набирає Опозиційна платформа – За життя

21.07.2019 16:50 Категорія: Новини 1 коментар

89_main21 липня може стати днем, коли до влади прорвуться проросійські сили. Станом на 12.00 год., за результатами екзит-полів, 20% набирає партія олігарха та кума Путіна Віктора Медведчука та бізнесмена Вадима Рабіновича «Опозиційна платформа – За життя».

Наскільки це серйозна загроза для майбутнього української держави та українського вибору, – не варто акцентувати. Адже якщо більшість в українському Парламенті наберуть політичні сили, які мають проросійський вектор, то все те, що вдалося відродити та здобути за останні п’ять років, відкинеться знову назад. Знівелюється українська мова, мовні квоти будуть скасовані, про добробут та безпеку громадян, які сьогодні гарантують ЄС та НАТО, також не йтиметься. Путін знову диктуватиме Україні вектор її руху та розвитку. А з Парламентом, який не працює в інтересах України, ми будемо безсилі.

Серед проукраїнських партій, які мають шанс потрапити до Верховної Ради – Європейська Солідарність, яка поки що набирає 7%. На жаль, за попередніми результатами того ж таки екзит-полу, п’ятивідсотковий бар’єр до Верховної Ради не долає партія Святослава Вакарчука «Голос». Станом на 12.00 вона набирає лише 3,5%.

Щоб не допустити проросійського реваншу та не втратити Україну маємо мобілізувати усі зусилля та максимально прийти на виборчі дільниці. Бо поки що, за даними ЦВК, найвища явка зафіксована на Луганщині – 25,37%.

Якщо не мобілізуємося можемо – втратити Україну: 20% набирає Опозиційна платформа – За життя Reviewed by on . 21 липня може стати днем, коли до влади прорвуться проросійські сили. Станом на 12.00 год., за результатами екзит-полів, 20% набирає партія олігарха та кума Пут 21 липня може стати днем, коли до влади прорвуться проросійські сили. Станом на 12.00 год., за результатами екзит-полів, 20% набирає партія олігарха та кума Пут Rating: 0

Коментарі (1)

  • Виборець

    Шановнi виборцi! Думайте i голосуйте! Хто ще не проголосував, будь ласка, голосуйте та закликайте голосувати родичiв, друзiв, знайомих! Зовiть усiх на виборчi дiльницi, телефонуйте усiм знайомим! Саме зараз вирiшується доля України! Саме ваш голос може стати вирiшальним. Саме вiд вас залежить усе.

Додати коментар

scroll to top