Home » ­ » Як зараз живе переможець проекту “Голос: Діти” Роман Сасанчин з Тернопільщини (відео)

Як зараз живе переможець проекту “Голос: Діти” Роман Сасанчин з Тернопільщини (відео)

11.07.2019 17:27 Категорія: ­ Новини

ром“Коли він співає – за майбутнє України не страшно” – так колись про цього хлопчика говорила тренер “Голос. Діти” Тіна Кароль. Роман Сасанчин – переможець другого сезону “Голос. Діти”.

З часу його перемоги вже минуло майже 5 років. Як змінилося життя маленької зірки, і чи не покинув він часом співи?

Цей хлопчик зміг розчулити пів країни. Тоді маленький Роман Сасанчин приїхав на сліпі прослуховування талант-шоу “Голос. Діти”. Він не пройшов, проте зрозумів це не відразу. Сльози від програшу та страх перед майбтнім: хлопчик боявся – з нього кепкуватимуть.

Проте сталося навпаки: з України та з-за кордону Ромчику летіли слова підтримки. І ось 2015 року хлопець знову наважився вийти на сцену “Голос. Діти”.

Цього разу вже точно всі обернулися: разом із зірковим тренером Тіною Кароль Рома дійшов до супер-фіналу та переміг.

Романові іже 17. І хоча з часу його перемоги, і хоч з часу перемоги минуло вже п’ять років, хлопця і зараз інколи впізнають на вулицях.

“Підходили і казали: так так подібний на того хлопчика. Ти часом не його старший брат?”- Розповідає Роман.

Роман є студентом Теребовлянсього коледжу мистецтв, але каже, що співати йому зараз значно важче, бо два роки тому почав ламатися голос.

Детальніше дивіться у відео “1+1″.

 

0352.ua

Як зараз живе переможець проекту “Голос: Діти” Роман Сасанчин з Тернопільщини (відео) Reviewed by on . "Коли він співає - за майбутнє України не страшно" - так колись про цього хлопчика говорила тренер "Голос. Діти" Тіна Кароль. Роман Сасанчин - переможець другог "Коли він співає - за майбутнє України не страшно" - так колись про цього хлопчика говорила тренер "Голос. Діти" Тіна Кароль. Роман Сасанчин - переможець другог Rating: 0

Додати коментар

scroll to top