Home » ­ » Відкрилася правда про кандидата від «Слуги народу» у Тернополі

Відкрилася правда про кандидата від «Слуги народу» у Тернополі

15.07.2019 13:14 Категорія: ­ Влада Новини

Андрій-Богданець-2019Представники криміналітету рвуться до влади на Тернопільщині. Так, Зе-команду у окрузі із центром у Тернополі на цих парламентських виборах представляє, як модно нині казати , нове обличчя Андрій Богданець.

Для тернополян його постать мало відома, але, якщо “копнути”трохи інформації, то з’ясовуються цікаві деталі. Зокрема, про те, що Богданця фінансує місцевий олігарх, який зараз займається бізнесом із вирощування курятини, а у 90-их роках був пов’язаний з каваказьким криміналітетом.

До того ж і сам тернопільський “слуга народу” не такий вже простий кандидат, як здавалося б. Виявляється, у минулому він був притягнутий до кримінальної відповідальності за статтею 121 за та статтею 196 Кримінального кодексу України. Ці судимості були зняті та погашені лише у 2015 році.

Відзначимо, що цікавість викликає і контингент, який оточує Богданця та підтримує його на виборах. Для наочності додаємо відео, яке з‘явилось в мережі Інтернет.

Ось такі “нові обличчя” збираються представляти наші з вами права та інтереси у парламенті.

Відкрилася правда про кандидата від «Слуги народу» у Тернополі Reviewed by on . Представники криміналітету рвуться до влади на Тернопільщині. Так, Зе-команду у окрузі із центром у Тернополі на цих парламентських виборах представляє, як модн Представники криміналітету рвуться до влади на Тернопільщині. Так, Зе-команду у окрузі із центром у Тернополі на цих парламентських виборах представляє, як модн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top