fbpx  
Home » Кримінал » У Тернополі п’яний водій хотів відкупитися від патрульних

У Тернополі п’яний водій хотів відкупитися від патрульних

24.07.2019 16:57 Категорія: Кримінал Новини

водійЗасуджено водія, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду у нетверезому стані та пропонував неправомірну вигоду працівникам патрульної поліції

Так, у лютому поточного року екіпажом патрульної поліції під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди у м. Тернопіль виявлено ознаки алкогольного сп’яніння у водія автомобіля «Деу Ланос». Проведений медичний огляд підтвердив стан сп’яніння водія.

З метою уникнення адміністративної відповідальності через водіння у нетверезому стані, правопорушник, перебуваючи у службовому автомобілі патрульної поліції, запропонував службовій особі неправомірну вигоду в розмірі 2000 грн. Вказані незаконні дії водія правоохоронці задокументували.

За результатами розгляду Тернопільським міськрайонним судом справи, державне обвинувачення у якій підтримано прокурором Тернопільської місцевої прокуратури, винну особу засуджено за пропозицію надання неправомірної вигоди, тобто за ч. 1 ст. 369 КК України.

Прес-служба прокуратури
Тернопільської області

 

 

У Тернополі п’яний водій хотів відкупитися від патрульних Reviewed by on . Засуджено водія, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду у нетверезому стані та пропонував неправомірну вигоду працівникам патрульної поліції Так, у лютому Засуджено водія, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду у нетверезому стані та пропонував неправомірну вигоду працівникам патрульної поліції Так, у лютому Rating: 0

Додати коментар

scroll to top