fbpx  
Home » Новини » У Тернополі чоловік написав заяву, щоб не голосувати на виборах (відео)

У Тернополі чоловік написав заяву, щоб не голосувати на виборах (відео)

22.07.2019 09:33 Категорія: Новини

вибориТернопільський міськрайонний суд не задовільнив позов Степана Вивюрки визнати бездіяльність виборчої комісії №611125 протиправною – члени виборчої комісії відмовилися “погасити” його бюлетень. Бо Степан Вивюрка мав намір проголосувати “проти всіх”.

На цій дільниці, що на вулиці Лисенка, 8 в Тернополі, виборець Степан Вивюрка написав заяву про відмову від голосування, бо в бюлетені не було позначки “проти всіх”. Про це “Новинам” UA Тернопіль повідомив директор Центру суспільних досліджень «ПОЛІС» Ігор Процик. За його словами, Степан Вивюрка звернувся до дільничної комісії, щоб його бюлетені погасили. Члени комісії відмовились. Після цього чоловік написав заяву до Тернопільського міськрайонного суду, щоб діяльність дільничної виборчої  комісії визнати протиправною. За словами судді Ірини Черніцької, погасити бюлетені позивача комісія може тільки після закінчення голосування та останнього засідання комісії.

Степан Вивюрка прокоментував рішення суду.

У Тернополі чоловік написав заяву, щоб не голосувати на виборах (відео) Reviewed by on . Тернопільський міськрайонний суд не задовільнив позов Степана Вивюрки визнати бездіяльність виборчої комісії №611125 протиправною - члени виборчої комісії відмо Тернопільський міськрайонний суд не задовільнив позов Степана Вивюрки визнати бездіяльність виборчої комісії №611125 протиправною - члени виборчої комісії відмо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top