fbpx  
Home » Новини » У Скалатському замку відбулася церемонія повторного одруження

У Скалатському замку відбулася церемонія повторного одруження

11.07.2019 16:06 Категорія: Новини

1Через 35 років – знову на весільний рушник. В такий спосіб відзначило «коралову» річницю сімейного життя подружжя Івана та Софії Магметів зі Скалата. Завдяки послузі Мін’юсту «Ювілейне весілля» вони змогли в урочистій атмосфері, біля вежСкалатського замку, ще раз, тепер вже в присутності дітей та онуків, повторити свої весільні обітниці та отримати нове свідоцтво про шлюб.

Привітати ювілярів зі святом прийшли рідні, друзі та колеги. Відвідав церемонію і народний депутат України, радник Міністра юстиції Ігор Алексєєв: «Я бажаю, щоб з часом ви разом відсвяткували «червоне весілля» – це 100 років спільного життя. Це непросто, це ще довго, але ваша любов, ваше єднання і вся ваша взаємна підтримка, – я думаю, що у вас всі абсолютно можливості є для цього. Тому ми вас вітаємо, вітаємо з вашим весіллям, і дуже щиро дякуємо за ваше запрошення, за можливість виступити і вас привітати».

3

 

 

У Скалатському замку відбулася церемонія повторного одруження Reviewed by on . Через 35 років – знову на весільний рушник. В такий спосіб відзначило «коралову» річницю сімейного життя подружжя Івана та Софії Магметів зі Скалата. Завдяки по Через 35 років – знову на весільний рушник. В такий спосіб відзначило «коралову» річницю сімейного життя подружжя Івана та Софії Магметів зі Скалата. Завдяки по Rating: 0

Додати коментар

scroll to top