fbpx  
Home » Кримінал » У ДТП в Польщі загинула 16-річна студентка з Тернопільщини (фото)

У ДТП в Польщі загинула 16-річна студентка з Тернопільщини (фото)

16.07.2019 11:24 Категорія: Кримінал Новини

У ДТП в ПольщіАварія з мікроавтобусом на тернопільській реєстрації трапилась вночі 11 липня на 515 кілометрі траси  А-4 між польським містами Дембіца та Тернув по дорозі до Кракова.

У результаті на місці загинула 16-річна жителька Тернопільщини Маріанна Герман із смт Коропець. Трьох пасажирів з незначними травмами госпіталізували.

Нагадаємо, що автобус Mercedes Sprinter в’їхав у причеп вантажівки. У ньому перебувало 7 українців.

На місці працювали рятувальники частини Старих Жуковіц. Вони повідомили, що автобус був на держномерах Тернопільської області із серією ВО.

За інформацією “Терену” Маріанна навчалась у коледжі Прикарпатського університету імені Стефаника. Дівчину ще не привезли додому. Друзі згадують її теплими словами і не вірять у те, що сталось.

– Вона була добра, хороша дівчинка, привітна, оброзичлива, – розповідає подруга Аліна Іванова. – Завжди допомагала друзям у важку хвилину. Була дуже талановита: ходила в музичну школу на фортепіано, закінчила нещодавно курси візажистів. Дуже шкода, що так сталось. Досі не віриться.

 

У ДТП в Польщі загинула 16-річна студентка з Тернопільщини (фото) Reviewed by on . Аварія з мікроавтобусом на тернопільській реєстрації трапилась вночі 11 липня на 515 кілометрі траси  А-4 між польським містами Дембіца та Тернув по дорозі до К Аварія з мікроавтобусом на тернопільській реєстрації трапилась вночі 11 липня на 515 кілометрі траси  А-4 між польським містами Дембіца та Тернув по дорозі до К Rating: 0

Додати коментар

scroll to top