fbpx  
Home » Новини » У Держслужбі зайнятості назвали найбільш затребувані професії

У Держслужбі зайнятості назвали найбільш затребувані професії

27.07.2019 12:41 Категорія: Новини

роботаНайбільший попит в Україні спостерігається на кваліфікованих робітників і працівників сфери послуг.

Про це повідомили в Державній службі зайнятості у відповідь на інформаційний запит УНН.

Так, за даними Держслужби зайнятості, в розрізі професій найбільший попит спостерігається на кваліфікованих робітників: водіїв, трактористів, швачок, слюсарів, електромонтерів, електрогазозварників, монтерів колії, токарів, робітників з комплексного обслуговування, художників, мулярів, озеленювачів і столярів.

Крім того, затребувані працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронці, офіціанти, молодші медичні сестри, пекарі, бармени, помічники вихователя, покоївки, кондуктори громадського транспорту, перукарі, соціальні працівники.

Стабільно високим залишається попит на професіоналів і фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, лікарів, вчителів, фахівців державної служби, економістів, інженерів різних галузей, фармацевтів, а також провізорів.

У Держслужбі зайнятості повідомили, що серед простих професій найбільш затребувані – підсобні робітники, вантажники, прибиральники, двірники, сторожі, кухонні робітники, укладальники-пакувальники і комірники.

 

У Держслужбі зайнятості назвали найбільш затребувані професії Reviewed by on . Найбільший попит в Україні спостерігається на кваліфікованих робітників і працівників сфери послуг. Про це повідомили в Державній службі зайнятості у відповідь Найбільший попит в Україні спостерігається на кваліфікованих робітників і працівників сфери послуг. Про це повідомили в Державній службі зайнятості у відповідь Rating: 0

Додати коментар

scroll to top