fbpx  
Home » Кримінал » Тернополяни сплатили майже 400 тис. грн за неіснуючі путівки до Туреччини

Тернополяни сплатили майже 400 тис. грн за неіснуючі путівки до Туреччини

02.07.2019 14:28 Категорія: Кримінал Новини

грошіМрії про відпочинок для шістьох тернопільських родин так і залишилися нездійсненими. Заплативши 380 тисяч гривень за відпустку в Туреччині, потерпілі не побачили моря.

До співробітників Тернопільського відділу поліції надійшла заява від 48-річного жителя обласного центру про те, що туристична агенція «Мрії збуваються», що знаходиться у Києві, обдурила його та його друзів. Зі слів потерпілого, послуги столичної фірми вони замовили за рекомендацією знайомих.

Як з’ясували поліцейські, шестеро тернопільських родин замовили розкішний відпочинок на турецькому узбережжі, оплативши турагенції 380 тисяч гривень. Та коли до відльоту залишились лічені дні, тернополяни ніяк не змогли зв’язатися з тими, кому віддали великі гроші. На телефонні дзвінки ніхто не відповідав. Зрозумівши, що потрапили у тенета пройдисвітів, потерпілі пішли із заявою до поліції.

Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР і кваліфіковано частиною 3 статті 190 ККУ. Тривають оперативно-слідчі заходи.

 

Тернополяни сплатили майже 400 тис. грн за неіснуючі путівки до Туреччини Reviewed by on . Мрії про відпочинок для шістьох тернопільських родин так і залишилися нездійсненими. Заплативши 380 тисяч гривень за відпустку в Туреччині, потерпілі не побачил Мрії про відпочинок для шістьох тернопільських родин так і залишилися нездійсненими. Заплативши 380 тисяч гривень за відпустку в Туреччині, потерпілі не побачил Rating: 0

Додати коментар

scroll to top