Home » ­ » Тернопільський блогер спробував прожити тиждень на 3000 грн і не зміг

Тернопільський блогер спробував прожити тиждень на 3000 грн і не зміг

17.07.2019 13:13 Категорія: ­ Новини

блогерТернопільський шоумен, ведучий, блогер Олесь Зіньків спробував провести експеримент над самим собою. Хлопець вирішив прожити тиждень на три тисячі гривень, однак грошей йому забракло, пишуть Тернополяни.

Про це він написав у соцмережі «Фейсбук». Олесь зізнається, що здався скоро, хоч спочатку вірив, що все вдасться, адже сума не маленька. Але, це лише на перший погляд…

«3000 грн на тиждень – це багато чи мало? Ще пару років тому моя мама мала десь подібну ЗП, я вчився в універі, а батьки мені 200 гривень на тиждень і 50 гривень на поїзд додому і мені вистачало на всі побутові витрати, на вcі п’янки-гулянки і ще відкладав на кавалєрку. Тоді ніколи б не міг подумати, що мені буде не вистачати 3000грн в тиждень.

Я пішов на такий експеримент бо зловив себе на тому, що дуже багато тринькаю грошей, наплював на правило “не зменшуй витрати, а збільшуй доходи» і вирішив з колєгою попробувати прожити тиждень на 3000грн.

Я здався в четвер на перший тиждень. I в середу на другий…. Ну як на мене нереально.

1000грн мінімум – сходити в магазин за продуктами;

1000грн мінімум – заправити на тиждень машину.

i в тебе залишається 1000грн на всякі витрати по 50-100грн, яких зазвичай не помічаєш.

I тут велика страшна сума 3000грн перетворюється в майже нічого.

І це я не враховував такі витрати як оренда квартири, комуналка, ліки, стрижки, спортзали, інтернет, телефон і т.д. А ще вдітись купити, а ше піти до когось на п’янку… хммм…

Запитаю вас як думаєте скільки треба грошей в тиждень щоб прожити?», — пише Олесь Зіньків у спільноті “Типовий Тернопіль”.

У коментарях люди здебільшого пишуть скептичні коментарі, мовляв, якби захотів, то б ще й здача лишилась, адже люди живуть і на мінімальну зарплату, а їздять не на дорогих машинах, а на громадському транспорті, який заправляти не потрібно, тож і дешевший. А що ви думаєте з цього приводу?

 

Тернопільський блогер спробував прожити тиждень на 3000 грн і не зміг Reviewed by on . Тернопільський шоумен, ведучий, блогер Олесь Зіньків спробував провести експеримент над самим собою. Хлопець вирішив прожити тиждень на три тисячі гривень, одна Тернопільський шоумен, ведучий, блогер Олесь Зіньків спробував провести експеримент над самим собою. Хлопець вирішив прожити тиждень на три тисячі гривень, одна Rating: 0

Додати коментар

scroll to top