fbpx  
Home » Новини » Тернопільські шляховики підготували дороги для паломників (відео)

Тернопільські шляховики підготували дороги для паломників (відео)

12.07.2019 14:28 Категорія: Новини 1 коментар

ремонтУ цьому році проща до місця зберігання чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері відбуватиметься 12 – 14 липня. На молитовному дійстві очікують вірян з усієї України та закордону.

Аби люди могли комфортно добратись, дорожники Тернопільщини провели комплексні ремонтні роботи на автошляхах державного значення, які ведуть до Зарваниці.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області роботи тривали на автодорогах Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам′янка. Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, Галич-Сатанів, Городище-Зарваниця-Бучач, Бережани-Підгайці-Монастириська.

Напередодні прощі дорожники здійснили такі роботи:
• Зремонтували проїзну частину за допомогою гарячого асфальтобетону, струменевого методу та ремонту картами;
• Нанесли горизонтальну розмітку на під’їзді до святині;
• Ліквідували стихійні сміттєзвалища по дорозі до Зарваниці, провели благоустрій смуги відведення;
• Упорядкували автобусні зупинки та місця відстою транспорту.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області

Тернопільські шляховики підготували дороги для паломників (відео) Reviewed by on . У цьому році проща до місця зберігання чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері відбуватиметься 12 - 14 липня. На молитовному дійстві очікують вірян з усієї У цьому році проща до місця зберігання чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері відбуватиметься 12 - 14 липня. На молитовному дійстві очікують вірян з усієї Rating: 0

Коментарі (1)

  • Віктор

    На відрізку дороги Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль (в межах Тисмениця – Нижнів) ремонт зроблений тільки частково. Залишили декілька десятків дуже великих ям.

Додати коментар

scroll to top