fbpx  
Home » Новини » Тернопільщина – у топ-5 найбільш екологічно чистих регіонів України

Тернопільщина – у топ-5 найбільш екологічно чистих регіонів України

27.07.2019 08:41 Категорія: Новини

екологіяНайбільш екологічно чистим регіоном України визнали Чернівецьку область. Про це свідчать результати екологічного рейтингу, опублікованому в журналі «Фокус».

«Тут немає таких великих промислових комплексів, як на Сході країни, тобто, головних забруднювачів навколишнього середовища», – йдеться у повідомленні.

У результаті загальний бал Чернівецької області – 53,5, викиди забруднюючих речовин – 0,4 т/кв. км, а очікувана тривалість життя – 73,3 роки.

Наступні 5 місць у рейтингу посіли Івано-Франківська, Рівненська, Тернопільська, Закарпатська, Волинська області, пише Наш День.

На «дні» рейтингу Донецька і Дніпропетровська області. На Донеччині викиди становлять 29,6 т на кв. км, що в 74 рази більше, ніж у Чернівецькій. А в Дніпропетровській області очікувана тривалість життя – 70,2 роки, що на 3 роки менше, ніж у найчистішому регіоні України.

https://nday.te.ua/

Тернопільщина – у топ-5 найбільш екологічно чистих регіонів України Reviewed by on . Найбільш екологічно чистим регіоном України визнали Чернівецьку область. Про це свідчать результати екологічного рейтингу, опублікованому в журналі «Фокус». «Ту Найбільш екологічно чистим регіоном України визнали Чернівецьку область. Про це свідчать результати екологічного рейтингу, опублікованому в журналі «Фокус». «Ту Rating: 0

Додати коментар

scroll to top