fbpx  
Home » Новини » “Тернопільелектротранс” отримає від міськради ще 1,5 млн грн

“Тернопільелектротранс” отримає від міськради ще 1,5 млн грн

28.07.2019 12:12 Категорія: Новини

тролейбусРозмір фінансової підтримки КП від міської ради з 6 млн зросте до 7,5 млн. Бо влітку у тролейбусах менше пасажирів. Про це йшлося на виконкомі мерії.

- Зараз, у літній період, коли люди у відпустках, на канікулах, пасажиропотік тролейбусів суттєво зменшився і в КП “Тернопільелектротранс” справді є потреба у фінансуванні, – каже 20 хвилин начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.

Назва рішення, яке просив підтримати пан Мединський, “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27 лютого 2019р. №218 “Про виділення коштів для фінансової підтримки комунального підприємства “Тернопільелектротранс””.

Згідно з ним зміни вносяться у пункт 1, стосуються вони збільшення суми фінансової підтримки КП “Тернопільелектротранс”.

- Замість цифр та слів шість мільйонів гривень читати: сім мільйонів п’ятсот тисяч гривень, – йдеться у проекті рішення.

До слова, про збитковість КП “Тернопільелектротранс” неодноразово говорив і пан Мединський, і керівник КП Андрій Мастюх. Про це говорили і представники “Елетротрансу” під час суду, коли виконком оскаржував ухвалу суду, яка зупинила дію рішення про тарифи на проїзд у тролейбусах та маршрутках.

Представники КП “Тернопільелектротрансу” заявляли, що борг у комунального підприємства і так 8 млн грн, а при переході на старий тариф – 4 грн, ця заборгованість подвоїться.
 

 

“Тернопільелектротранс” отримає від міськради ще 1,5 млн грн Reviewed by on . Розмір фінансової підтримки КП від міської ради з 6 млн зросте до 7,5 млн. Бо влітку у тролейбусах менше пасажирів. Про це йшлося на виконкомі мерії. - Зараз, у Розмір фінансової підтримки КП від міської ради з 6 млн зросте до 7,5 млн. Бо влітку у тролейбусах менше пасажирів. Про це йшлося на виконкомі мерії. - Зараз, у Rating: 0

Додати коментар

scroll to top