fbpx  
Home » Новини » «Степан Барна довів, що вміє працювати у сильній, потужній команді», – Іванна Климпуш-Цинцадзе

«Степан Барна довів, що вміє працювати у сильній, потужній команді», – Іванна Климпуш-Цинцадзе

18.07.2019 17:00 Категорія: Новини

klimpushНапередодні парламентських виборів все більше наголошують на тому, щоб виборці голосували свідомо та відповідально. Про це говорить і віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона відзначає, що сьогодні у Верховній Раді України надзвичайно потрібні патріотичні, ідейні, цілісні, фахові люди.

«Це мають бути люди, спроможні забезпечити гідний результат. Степан Барна за час роботи в обласній державній адміністрації продемонстрував, що для нього в пріоритеті розвиток Тернопільщини. Він довів, що вміє працювати у сильній, потужній команді», – зазначила віце-прем’єр-міністр. Також вона підкреслила, що «Європейська солідарність» вміє продукувати гідні результати, яких досягають для добробуту українців.

«Ми надалі будемо рухатися в напрямку вступу до Європейського Союзу та НАТО. Тому Степан Барна і «Європейська солідарність» – наш з вами вибір!», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

«Степан Барна довів, що вміє працювати у сильній, потужній команді», – Іванна Климпуш-Цинцадзе Reviewed by on . Напередодні парламентських виборів все більше наголошують на тому, щоб виборці голосували свідомо та відповідально. Про це говорить і віце-прем'єр-міністр з пит Напередодні парламентських виборів все більше наголошують на тому, щоб виборці голосували свідомо та відповідально. Про це говорить і віце-прем'єр-міністр з пит Rating: 0

Додати коментар

scroll to top