fbpx  
Home » Новини » «Реваншистів зупинять лише ті, хто має досвід», – Володимир В’ятрович

«Реваншистів зупинять лише ті, хто має досвід», – Володимир В’ятрович

16.07.2019 08:15 Категорія: Новини

vyatrovych-048Кандидата в депутати по мажоритарному округу № 163 (місто Тернопіль) Степана Барну підтримують не лише місцеві жителі. Зокрема, очільник Українського інституту національної пам’яті, історик Володимир В’ятрович переконаний, що ця людина зможе чимало зробити і для Тернополя, і для України.

«Я радий, що Степан Барна входить у команду «Європейської солідарності». Таким чином у Верховній Раді він буде представляти Тернопіль не як одна особа, а як уся команда, кілька десятків людей, які готові захищати і ваше місто, і всю Україну», – відзначив Володимир В’ятрович. За його словами, наша держава переживає зараз складні часи, адже ми стаємо свідками проросійського реваншу.

«Стримувати цей реванш повинні люди, які вже мають певний досвід політичної діяльності, громадської діяльності. Це мають бути люди, поруч з якими побратими з такими ж поглядами і які мають чіткі проукраїнські та проєвпропейські погляди. Степан Барна – саме така людина», – наголосив історик.

«Реваншистів зупинять лише ті, хто має досвід», – Володимир В’ятрович Reviewed by on . Кандидата в депутати по мажоритарному округу № 163 (місто Тернопіль) Степана Барну підтримують не лише місцеві жителі. Зокрема, очільник Українського інституту Кандидата в депутати по мажоритарному округу № 163 (місто Тернопіль) Степана Барну підтримують не лише місцеві жителі. Зокрема, очільник Українського інституту Rating: 0

Додати коментар

scroll to top