Home » ­ » Ремонт Кременецького напрямку — на завершенні

Ремонт Кременецького напрямку — на завершенні

16.07.2019 16:12 Категорія: ­ Новини

ремонтДорога М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече на Тернопільщині — одна з найбільш навантажених. А ділянка з міста Тернополя до кордону з Рівненщиною — найпопулярніший шлях до столиці. Щоденний потік тисяч транспортних засобів знищив за три десятиліття трасу.

Та у 2016 році довгоочікуване оновлення Кременецького напрямку стартувало. Як пише сайт Наші дороги, здійснити його одним махом не вдалося через обмежені фінансові ресурси шляховиків, та поточний середній ремонт північного відрізка М-19 проводили шматок за шматком з року в рік.

У 2019 році Служба автомобільних доріг у Тернопільській області приступила до оновлення трьох відрізків: біля села Білокриниця, біля повороту на трасу Н-02 та в районі с. Горинка.

Як виглядають зараз ці ділянки дороги після ресайклінгу основи та укладання 2 шарів асфальтобетону видно на фото.

На черзі — нанесення розмітки, планування узбіч та благоустрій.

 

Ремонт Кременецького напрямку — на завершенні Reviewed by on . Дорога М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече на Тернопільщині — одна з найбільш навантажених. А ділянка з міста Тернополя до кордону з Рівненщиною — найпопуля Дорога М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече на Тернопільщині — одна з найбільш навантажених. А ділянка з міста Тернополя до кордону з Рівненщиною — найпопуля Rating: 0

Додати коментар

scroll to top