fbpx  
Home » Новини » Порушення передвиборчої агітації на Тернопільщині

Порушення передвиборчої агітації на Тернопільщині

05.07.2019 16:03 Категорія: Новини

вибориНа Тернопільщині ОПОРА разом з поліцією фіксують ймовірні порушення у веденні перевиборчої агітації. Лише за 2 дні спостерігачі кілька разів звертались до правоохоронців.

Зазвичай порушення стосуються виготовлення та розповсюдження друкованої агітаційної продукції без вихідних або з неповними вихідними даними. У центрі міста зафіксували брендовані намети Радикальної партії Олега Ляшка.

У них розповсюджували інформаційний бюлетень «Слово Ляшка» без вихідних даних. Крім того, газета мала ознаки агітаційних матеріалів.

Отже, факт розповсюдження цієї друкованої продукції міг суперечити закону. Здійснили рейд районними центрами. Зафіксували порушення з інформацією на білбордах та сітілайтах.

Порушення передвиборчої агітації на Тернопільщині Reviewed by on . На Тернопільщині ОПОРА разом з поліцією фіксують ймовірні порушення у веденні перевиборчої агітації. Лише за 2 дні спостерігачі кілька разів звертались до право На Тернопільщині ОПОРА разом з поліцією фіксують ймовірні порушення у веденні перевиборчої агітації. Лише за 2 дні спостерігачі кілька разів звертались до право Rating: 0

Додати коментар

scroll to top