fbpx  
Home » Новини » Понад 6 тис. жителів Тернопільщини тимчасово змінили місце голосування

Понад 6 тис. жителів Тернопільщини тимчасово змінили місце голосування

18.07.2019 10:24 Категорія: Новини

виборціЗа даними з офіційного сайту Державного реєстру виборців, понад 6 тисяч мешканців Тернопільщини скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня. Про це інформує Громадянська мережа ОПОРА.

До 15 липня включно виборці мали можливість звернутися з мотивованою заявою до органів ведення Державного реєстру виборців про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси. Так, за інформацією з офіційного сайту ДРВ, на Тернопільщині 6031 особа тимчасово змінила своє місце голосування на позачергових виборах народних депутатів України, з них у межах своєї області 3654 виборці.

Під час чергових виборів Президента України 31 березня цією можливість скористалися 6,5 тисяч мешканців Тернопільщини, а під час повторного голосування цю процедуру пройшли 7011 осіб.

тимчасово змінили місце голосування

 

https://www.oporaua.org/

Понад 6 тис. жителів Тернопільщини тимчасово змінили місце голосування Reviewed by on . За даними з офіційного сайту Державного реєстру виборців, понад 6 тисяч мешканців Тернопільщини скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування на по За даними з офіційного сайту Державного реєстру виборців, понад 6 тисяч мешканців Тернопільщини скористалися можливістю тимчасової зміни місця голосування на по Rating: 0

Додати коментар

scroll to top