fbpx  
Home » Новини » Політолог Ростислав Павленко до тернополян: «Степан Барна гідно представить ваше місто та область»

Політолог Ростислав Павленко до тернополян: «Степан Барна гідно представить ваше місто та область»

16.07.2019 16:55 Категорія: Новини

71_mainУкраїнський політтехнолог та політолог Ростислав Павленко закликає тернополян обрати Степана Барну представником своїх інтересів у парламенті.

«Це боєць, патріот України, чудовий господарник, яких мало. Вважаю, що він гідно представить ваше місто та область. Переконаний, що Степан Барна точно буде боротися за нашу церкву, розвиток економіки краю, допоможе отримати все необхідне для підтримки людей і точно захистить Україну», – впевнений Ростислав Павленко.

Він звертається до мешканців міста Тернополя, щоб вони довірились його словам та голосували за «Європейську солідарність» та Степана Барну.

Політолог Ростислав Павленко до тернополян: «Степан Барна гідно представить ваше місто та область» Reviewed by on . Український політтехнолог та політолог Ростислав Павленко закликає тернополян обрати Степана Барну представником своїх інтересів у парламенті. «Це боєць, патріо Український політтехнолог та політолог Ростислав Павленко закликає тернополян обрати Степана Барну представником своїх інтересів у парламенті. «Це боєць, патріо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top