fbpx  
Home » Кримінал » На Тернопільщині жінка намагалася передати в СІЗО наркотики в картоплі

На Тернопільщині жінка намагалася передати в СІЗО наркотики в картоплі

24.07.2019 15:13 Категорія: Кримінал Новини

передати в СІЗО наркотики в картопліПередати в слідчий ізолятор Чорткова наркотичний препарат намагалася жителька Тернополя. Через пошту відправила передачу для сина. Проте заборонену речовину виявили працівники установи.

Згорток із порошком білого кольору, ззовні схожим на амфетамін, жінка заховала в картоплю. Наркотичну речовину поліцейські вилучили та направили на експертизу, пише Досьє 102.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 307 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

 

На Тернопільщині жінка намагалася передати в СІЗО наркотики в картоплі Reviewed by on . Передати в слідчий ізолятор Чорткова наркотичний препарат намагалася жителька Тернополя. Через пошту відправила передачу для сина. Проте заборонену речовину вия Передати в слідчий ізолятор Чорткова наркотичний препарат намагалася жителька Тернополя. Через пошту відправила передачу для сина. Проте заборонену речовину вия Rating: 0

Додати коментар

scroll to top