fbpx  
Home » Кримінал » На Тернопільщині затримали 76-річну жінку

На Тернопільщині затримали 76-річну жінку

24.07.2019 13:11 Категорія: Кримінал Новини

наручникиБучацькі поліцейські, відпрацьовуючи територію району в ході операції «Мак-2019», виявили шість ділянок із незаконними посівами і вилучили більше тисячі нарковмісних рослин.

Найбільше снодійного маку, а це майже півтисячі рослин, виростила у себе на присадибній ділянці 76-річна жителька Бучача, повідомляють у поліції.

Пенсіонерка пояснила, що сіяла мак для власних потреб. Однак, жінка вочевидь не врахувала, що за вирощування маку у такій кількості передбачена кримінальна відповідальність.

Правоохоронці нагадують, що згідно зі ст.310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снодійного маку в кількості від 100 рослин і конопель у кількості від 10 рослин передбачена кримінальна відповідальність.

Покарання за цей злочин – штраф до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арешт на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

На Тернопільщині затримали 76-річну жінку Reviewed by on . Бучацькі поліцейські, відпрацьовуючи територію району в ході операції «Мак-2019», виявили шість ділянок із незаконними посівами і вилучили більше тисячі нарковм Бучацькі поліцейські, відпрацьовуючи територію району в ході операції «Мак-2019», виявили шість ділянок із незаконними посівами і вилучили більше тисячі нарковм Rating: 0

Додати коментар

scroll to top