fbpx  
Home » Кримінал » На Тернопільщині загинув 26-річний хлопець

На Тернопільщині загинув 26-річний хлопець

17.07.2019 12:12 Категорія: Кримінал Новини

трупТрагічний випадок трапився в селі Сновидів Бучацького району. В річці Дністер місцеві мешканці виявили тіло чоловіка.

На місце події виїждали працівники поліції. Як з’ясувалося, утоплений – 26-річний мешканець селища Золотий потік. Під час попереднього огляду слідів насильницької смерті правоохоронці не виявили, тіло направлено на проведення медичної експертизи. Слідчі встановлюють детальні обставини події.

У поліції застерігають: вода помилок не прощає! Ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані. Уникайте купання наодинці, адже у випадку біди – ніхто не зможе прийти вам на допомогу.

Не залишайте поблизу водойм дітей без нагляду дорослих. Діти повинні купатися лише під наглядом батьків! Нагадаємо, що з початку року в області втопилося троє неповнолітніх.

 

На Тернопільщині загинув 26-річний хлопець Reviewed by on . Трагічний випадок трапився в селі Сновидів Бучацького району. В річці Дністер місцеві мешканці виявили тіло чоловіка. На місце події виїждали працівники поліції Трагічний випадок трапився в селі Сновидів Бучацького району. В річці Дністер місцеві мешканці виявили тіло чоловіка. На місце події виїждали працівники поліції Rating: 0

Додати коментар

scroll to top