fbpx  
Home » Кримінал » На Тернопільщині задокументували 82 повідомлення про можливі порушення передвиборчої агітації

На Тернопільщині задокументували 82 повідомлення про можливі порушення передвиборчої агітації

18.07.2019 12:02 Категорія: Кримінал Новини

вибориСтаном на 12 липня до територіальних підрозділів Нацполіції Тернопільщини надійшло 82 повідомлення, пов’язаних із порушенням вимог виборчого законодавства. За результатами перевірки складено 37 адмінпротоколів.

Більша частина звернень стосувалися виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без передбаченої законодавством інформації. Також серед зафіксованих порушень: здійснення передвиборної агітації особою, участь якої у передвиборній агітації заборонена законом, порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях.

Правоохоронці склали та скерували до суду 37 адміністративних протоколів. З них 24 – за статтею 212-13 КУпАП , 4 – за ст. 212-10 КУпАП, 3 – за ст. 212-14 КУпАП та по одному – за ст. 152 та 173 КУпАП.

 

На Тернопільщині задокументували 82 повідомлення про можливі порушення передвиборчої агітації Reviewed by on . Станом на 12 липня до територіальних підрозділів Нацполіції Тернопільщини надійшло 82 повідомлення, пов’язаних із порушенням вимог виборчого законодавства. За р Станом на 12 липня до територіальних підрозділів Нацполіції Тернопільщини надійшло 82 повідомлення, пов’язаних із порушенням вимог виборчого законодавства. За р Rating: 0

Додати коментар

scroll to top