fbpx  
Home » Новини » На Тернопільщині обрали найкраще спортивне село області (фото)

На Тернопільщині обрали найкраще спортивне село області (фото)

06.07.2019 15:20 Категорія: Новини

1906201917У Скалаті на стадіоні ДЮСШ «Колос» відбулася обласна спартакіада «Найкраще спортивне село Тернопільщини», приурочена Олімпійському дню.

Організували спартакіаду Тернопільська територіальна організація всеукраїнського фізкультурно–спортивного товариства «Колос» і управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з Тернопільським осередком НОК України і Тернопільським регіональним відділенням Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад.

Впродовж дня учасники змагалися у різних видах спорту: у міні-футболі, волейболі, перетягуванні линви, гирьовому спорті, шахах, шашках, настільному тенісі, дартсі.

У підсумку перемогу здобула команда села Королівка Козівського району. Відзначимо, що цей насеолений пункт вже отримував статус «Найкраще спортивне село Тернопільщини» у 2015 році та захищав честь Тернопільського краю на Всеукраїнській сільській спартакіаді за «Краще спортивне село України».

 

Іван ДУФЕНЮК, член Національної спілки журналістів України.

Наш день

1906201916

1906201919

1906201915

На Тернопільщині обрали найкраще спортивне село області (фото) Reviewed by on . У Скалаті на стадіоні ДЮСШ «Колос» відбулася обласна спартакіада «Найкраще спортивне село Тернопільщини», приурочена Олімпійському дню. Організували спартакіаду У Скалаті на стадіоні ДЮСШ «Колос» відбулася обласна спартакіада «Найкраще спортивне село Тернопільщини», приурочена Олімпійському дню. Організували спартакіаду Rating: 0

Додати коментар

scroll to top