fbpx  
Home » Новини » Хто очолив Тернопільський обласний центр служби крові?

Хто очолив Тернопільський обласний центр служби крові?

26.07.2019 10:36 Категорія: Новини

посадаВідбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства “Тернопільський обласний центр служби крові” Тернопільської обласної ради.

Участь у конкурсі взяли два претенденти – Лучанко Петро Іванович та Вінницький Ярослав Адамович. Членами конкурсної комісії було заслухано конкурсні пропозиції обидвох учасників конкурсу. Зокрема йшлося про план реформування підприємства протягом одного року, заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції, пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку центру та пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності цього підприємства, повідомили у прес-службі облради.

Після проведення співпесіди з учасниками конкурсу, процедури голосування та підрахунку голосів члени конкурсної комісії визнали Ярослава Вінницького переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства “Тернопільський обласний центр служби крові” Тернопільської обласної ради за результатами конкурсу.

 

Хто очолив Тернопільський обласний центр служби крові? Reviewed by on . Відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря Відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря Rating: 0

Додати коментар

scroll to top