fbpx  
Home » Новини » Хто очолив Тернопільський наркодиспансер?

Хто очолив Тернопільський наркодиспансер?

30.07.2019 12:05 Категорія: Новини

наркодиспансерВідбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний наркологічний диспансер» Тернопільської обласної ради.

Членами конкурсної комісії було заслухано конкурсну пропозицію єдиного учасника конкурсу Галанова Василя Степановича, яка містила проект плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу (три – п’ять років).

Зокрема, як повідомили у прес-службі облради, йшлося про план реформування підприємства протягом одного року, заходи з виконання завдань підприємства і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників підприємства, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції, пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку наркодиспансеру та пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності цього підприємства.

Після проведення процедури голосування та підрахунку голосів члени конкурсної комісії визнали Василя Галанова переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний наркологічний диспансер» Тернопільської обласної ради за результатами конкурсу.

Хто очолив Тернопільський наркодиспансер? Reviewed by on . Відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря Відбулося засідання конкурсної комісії Тернопільської обласної ради з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора (головного лікаря Rating: 0

Додати коментар

scroll to top