fbpx  
Home » Влада » “ЄС” швидко зростає: з’явилися свіжі рейтинги партій

“ЄС” швидко зростає: з’явилися свіжі рейтинги партій

03.07.2019 16:59 Категорія: Влада Новини

єсПротягом останніх тижнів рейтинг партії “Європейська солідарність” росте швидше за інших. Політсила наблизилася до другого місця, на якому йде “Опозиційна платформа – “За життя”.

Про це свідчать свіжі дані опитування, проведеного новинами “Сьогодні” на телеканалі “Україна” спільно з міжнародною компанією Edison Research напередодні позачергових виборів до Верховної Ради 21 липня.

За підсумками опитування з 26 по 30 червня показник “ЄС” за два тижні виріс на 4% і досяг 10,8%. Від опозиційної сили партію Петра Порошенка відділяє лише 0,4%, пише Обозреватель.

“Слуга народу” продовжує утримувати лідерство, маючи 44,1% підтримки, що на 0,9% менше порівняно з даними за 10-16 червня.

Політсила Святослава Вакарчука “Голос” раптово втратила 2%, і розташовується на четвертій сходинці з показником 7,5%.

Замикає п’ятірку лідерів “Батьківщина” Юлії Тимошенко з 4,2%, опинившись на межі проходу в Раду через втрачені 1,3%.

5d1b518c235c0

5d1b52499e893

 

“ЄС” швидко зростає: з’явилися свіжі рейтинги партій Reviewed by on . Протягом останніх тижнів рейтинг партії "Європейська солідарність" росте швидше за інших. Політсила наблизилася до другого місця, на якому йде "Опозиційна платф Протягом останніх тижнів рейтинг партії "Європейська солідарність" росте швидше за інших. Політсила наблизилася до другого місця, на якому йде "Опозиційна платф Rating: 0

Додати коментар

scroll to top