Home » ­ » Держава не виділяє кошти на інсулін для жителів Тернопільщини

Держава не виділяє кошти на інсулін для жителів Тернопільщини

30.07.2019 16:05 Категорія: ­ Новини

інсулінНа черговій сесії міської ради депутати проголосували за внесення змін у бюджет Тернопільської громади.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, у рішенні передбачено виділити 3 мільйони гривень для придбання інсуліну жителям міста, які хворі на цукровий діабет. І вже найближчим часом відновиться видача інсуліну в аптечних закладах міста, пише gazeta.te.ua.

Нагадаємо, що держава профінансувала забезпечення тернополян інсуліном лише на 35% від потреби. У подальшому додатково не виділила жодної гривні.  Відтак, Тернопільська міська рада цього року вже четвертий раз виділяє кошти з міського бюджету на придбання інсуліну. Зокрема, від початку року місто для забезпечення тернополян інсуліном виділило понад 7 000 000 грн. Попри те, на ці потреби до кінця року ще необхідно додатково 3 200 000 грн.

 

Держава не виділяє кошти на інсулін для жителів Тернопільщини Reviewed by on . На черговій сесії міської ради депутати проголосували за внесення змін у бюджет Тернопільської громади. Як зазначає міський голова Сергій Надал, у рішенні перед На черговій сесії міської ради депутати проголосували за внесення змін у бюджет Тернопільської громади. Як зазначає міський голова Сергій Надал, у рішенні перед Rating: 0

Додати коментар

scroll to top