fbpx  
Home » Влада » Депутат Головко їздив попозувати в АТО у гламурній куртці та блакитній сорочці

Депутат Головко їздив попозувати в АТО у гламурній куртці та блакитній сорочці

03.07.2019 15:27 Категорія: Влада Новини

Holovko2Народний депутат та представник ВО “Свобода” Михайло Головко знову спробуватиме пройти в Верховну Раду по 164 одномандатному виборчому округу на Тернопільщині.

Журналісти ІНФОРМАТОРа вирішили нагадати, чим запам’ятався цей парламентар та кандидат у члени Верховної Ради ІХ скликання. Михайло Головко, як і його побратими по партії у 2014-му році масово поїхали на Донбас.

Сам нардеп у боях з бойовиками участі не брав. Зате члена ВО “Свобода” у липні 2014-го помітили у зоні проведення Антитерористичної операції в випрасуваній сорочці та шкіряній куртці зі зброєю в руках. У вбранні нардепа особливо виділяється взуття.

Якщо порівняти його з чоботами українських військових, то стає зрозуміло, що Головко приїхав на схід точно не воювати. Така форма одягу народного обранця у поєднанні зі зброєю та показною серйозністю викликали неоднозначну реакцію у ЗМІ. Деякі журналісти називали це показухою та піаром на війні.

Окрім цього, Михайло Головко з ВО “Свобода” захищає права Московського патріархату на Тернопільщині та екс-регіоналів, обвинувачених в убивстві. Його вважають головним “тітушководом” області та говорять про зв’язки депутата з кумом Путіна Віктором Медведчуком.
Holovko1

 

 

Депутат Головко їздив попозувати в АТО у гламурній куртці та блакитній сорочці Reviewed by on . Народний депутат та представник ВО “Свобода” Михайло Головко знову спробуватиме пройти в Верховну Раду по 164 одномандатному виборчому округу на Тернопільщині. Народний депутат та представник ВО “Свобода” Михайло Головко знову спробуватиме пройти в Верховну Раду по 164 одномандатному виборчому округу на Тернопільщині. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top