fbpx  
Home » Новини » Чиновник, якого Зеленський вигнав з наради, голосував за нього на виборах

Чиновник, якого Зеленський вигнав з наради, голосував за нього на виборах

10.07.2019 17:41 Категорія: Новини

66417795_2283026435347265_3693010569855500288_nСьогодні Президент України Володимир Зеленський у грубій формі вигнав із наради чиновника.

Інцидент трапився у Борисполі під час візиту Зеленського. Поки Зеленський заслуховував виступ спікера, своїми криками із залу виступ перебивав секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок. Президент попросив чиновника встати, прибрати телефон, яким той знімав відео, і вийти за трибуну.

Заслухавши його, Зеленський дав слово іншим учасникам наради. Через деякий час, звертаючись з Годунку, він сказав: “Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти мені в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить … Я тут прочитав – скажіть, це правда чи ні? -” член Батьківщини, секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за ч.3 ст. 142 КК за розбій в поєднанні з тяжкими тілесними ушкодженнями. Ярослав Миколайович, це ви? ”

Після ствердної відповіді Зеленський сказав: “Вийдіть звідси. Вийди звідси, розбійник. Погано чуєш мене? .. Будете на райадміністрації сидіти кричати”.

Цікаво, що судячи зі сторінки у соцмережах, Годунок на виборах голосував саме за Зеленського. У день виборів він розмістив фото із підписом: “Проголосував за майбутнє своїх дітей, за процвітаючу Україну і чесного ПреЗЕдента”.

Цікаво, чи змінилася думка Годунка після сьогоднішнього інциденту.

Чиновник, якого Зеленський вигнав з наради, голосував за нього на виборах Reviewed by on . Сьогодні Президент України Володимир Зеленський у грубій формі вигнав із наради чиновника. Інцидент трапився у Борисполі під час візиту Зеленського. Поки Зеленс Сьогодні Президент України Володимир Зеленський у грубій формі вигнав із наради чиновника. Інцидент трапився у Борисполі під час візиту Зеленського. Поки Зеленс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top