fbpx  
Home » Новини » Чи безпечно купатися у Тернопільському ставі?

Чи безпечно купатися у Тернопільському ставі?

15.07.2019 15:05 Категорія: Новини

ставЗ метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання плану моніторингових досліджень фахівці Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно із фахівцями Тернопільської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів 8 липня 2019 року провели на території м. Тернополя відбір взірців води із Тернопільського ставу у місцях масового відпочинку мешканців міста.

” Інформуємо про те, що за результатами фізико-хімічних, бактеріологічних, органолептичних досліджень відхилень не виявлено, вищевказані взірці відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

У зв’язку з нестабільними погодніми умовами та сприятливим періодом для цвітіння водорослей, Держпродспоживслужба Тернополя і надалі проводитиме дослідження води у місцях масового купання тернополян. Адже, усім відомо, що показники безпечності води можуть змінюватися залежно від погодніх умов, пори року тощо”, – повідомили у Держспоживслужбі.

 

Чи безпечно купатися у Тернопільському ставі? Reviewed by on . З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання плану моніторингових досліджень фахівці Тернопільського міського управління З метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання плану моніторингових досліджень фахівці Тернопільського міського управління Rating: 0

Додати коментар

scroll to top