fbpx  
Home » Кримінал » Андрій Горбатюк, якого підозрюють у вбивстві тернопільської тату-майстрині, проходить психіатричну експертизу

Андрій Горбатюк, якого підозрюють у вбивстві тернопільської тату-майстрині, проходить психіатричну експертизу

25.07.2019 12:12 Категорія: Кримінал Новини

Горбатюк-25-річний тернополянин, якого підозрюють у вбивстві 27-річної тату-майстрині, зараз проходить психіатрично-психологічну експертизу в психоневрологічній лікарні.

Результати експертизи, як повідомляють в ГУ Нацполіції в області, мають бути з дня на день.

Нагадаємо, 27-річну тату-майстриню Тетяну Підвашецьку вбили у квартирі на вулиці Курбаса,9 16 квітня. Того ж дня підозрювати у вбивстві почали 25-річного Андрія Горбатюка. Чоловіка затримали у Львові. Міру запобіжного заходу Андрію Горбатюку обирали в міськрайонному суді 18 квітня. Мами підозрюваного в суді не було. Прийшов дідусь, колишній чоловік та подруга загиблої Тетяни. Підозрюваний після засідання сказав, що шкодує про те, що трапилося. Відео із засідання тут.

Зараз підозрюваний перебуває у психоневрологічній лікарні у Скаржинцях Хмельницької області, де у закритому відділені проводять стаціонарну психіатрично-психологічну експертизу для осіб, які перебувають під вартою, пише 20 хвилин.

Про це під повідомив начальник ГУ Нацполіції області Олександр Богомол. За його інформацією, Андрію Горбатюку 20 червня призначили експертизу і через кілька днів експертизу мають завершити. Залежно від результатів експертизи, матеріали направлять до суду і розпочнеться судовий процес. “20 хвилин” і надалі стежитиме за справою.

Досі не можемо повірити

З дня загибелі Тетяни Підвашецької пройшло уже більше двох місяців. Друзі та рідні досі не можуть повірити в те, що трапилося.

- Важко. І сниться, і скучаємо, – каже 20 хвилин подруга Тетяни Ірина. – Мені досі не віриться, що була людина, разом час проводили, дружили, а тут.. нема. І не вірю я, що Андрій нічого не пам’ятає. Його мама з рідними Тані зв’язатися не пробувала.

 

Андрій Горбатюк, якого підозрюють у вбивстві тернопільської тату-майстрині, проходить психіатричну експертизу Reviewed by on . 25-річний тернополянин, якого підозрюють у вбивстві 27-річної тату-майстрині, зараз проходить психіатрично-психологічну експертизу в психоневрологічній лікарні. 25-річний тернополянин, якого підозрюють у вбивстві 27-річної тату-майстрині, зараз проходить психіатрично-психологічну експертизу в психоневрологічній лікарні. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top