fbpx  
Home » Новини » 40 років разом! У Збаразькому замку відбулася зворушлива церемонія повторного одруження

40 років разом! У Збаразькому замку відбулася зворушлива церемонія повторного одруження

04.07.2019 17:44 Категорія: Новини

DSC_0437Ольга та Яків Рейди у шлюбі вже 38 років. Познайомилися ж  чотири десятиліття тому завдяки сестрі чоловіка. Подружжя виростило двох синів, мають внука та внучку.

Попри тривалий досвід сімейного життя, запевняють, полум’я любові анітрохи не згасло. Яків Васильович та Ольга Степанівна, як і раніше, звертаються одне до одного “коханий”, “кохана”, і є взірцем для сімей своїх дітей.

Річницю ж знайомства подружжя вирішило відзначити доволі нетипово, скориставшись новою послугою Міністерства юстиції “Ювілейне весілля”.

Місцем проведення зворушливої церемонії повторного одруження став один із залів Збаразького замку. Ольга та Яків Рейди стали на той же весільний рушник, що і 38 років тому, під час свого одруження, і в урочистій атмосфері, у колі найближчих людей поновили обітниці.

DSC_0468

 

40 років разом! У Збаразькому замку відбулася зворушлива церемонія повторного одруження Reviewed by on . Ольга та Яків Рейди у шлюбі вже 38 років. Познайомилися ж  чотири десятиліття тому завдяки сестрі чоловіка. Подружжя виростило двох синів, мають внука та внучку Ольга та Яків Рейди у шлюбі вже 38 років. Познайомилися ж  чотири десятиліття тому завдяки сестрі чоловіка. Подружжя виростило двох синів, мають внука та внучку Rating: 0

Додати коментар

scroll to top