fbpx  
Home » Новини » 120 київських поліцейських працюватимуть на Тернопільщині під час виборів

120 київських поліцейських працюватимуть на Тернопільщині під час виборів

16.07.2019 13:02 Категорія: Новини

поліціяПро це сьогодні під час пресконференції заявив начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол. Він також поінформував ЗМІ про підготовку поліції до проведення виборів та основні порушення, виявленні під час передвиборчої кампанії.

-    Ми готуємося до забезпечення громадського порядку на позачергових парламентських виборах. Аналізуємо досвід попередніх двох турів президентських виборів, враховуємо  недоліки, які були у роботі, аби перелаштувати сили та засоби для ефективнішого виконання службових  завдань, – каже Богомол.

На охорону громадського порядку на час виборів будуть залучені практично всі правоохоронці. На підмогу із Києва приїдуть 120 поліцейських та 50 курсантів, пише Досьє 102.  Під посиленою охороною правоохоронців перебуватимуть усі п’ять виборчих округів. Працюватимуть там слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, криміналісти, групи резерву спецпідрозділів. Нести службу правоохоронцям допомагатимуть військовослужбовці Нацгвардії.

 

120 київських поліцейських працюватимуть на Тернопільщині під час виборів Reviewed by on . Про це сьогодні під час пресконференції заявив начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол. Він також поінформував ЗМІ про підготовку поліції до проведенн Про це сьогодні під час пресконференції заявив начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол. Він також поінформував ЗМІ про підготовку поліції до проведенн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top