fbpx  
Home » Влада » Заступник Надала очолив новий політичний проект Гройсмана

Заступник Надала очолив новий політичний проект Гройсмана

11.06.2019 12:01 Категорія: Влада Новини

новий політичний проект ГройсманаСтало відомо хто на Тернопільщині очолив обласний осередок «Української стратегії» — новий політичний проект Володимира Гройсмана, який має амбітні плани щодо майбутніх парламентських виборів.

Отож, керуватиме ним заступник міського голови Тернополя з питань ЖКГ Владислав Стемковський. Він пояснив, що приєднався до прем’єрської команди, тому що зараз як ніколи важливо сконцентрувати прогресивний досвід місцевого самоврядування і не дозволити емоціям і популізму розбалансувати державні інституції.

— Відстоювати інтереси держави та забезпечувати сталий економічний ріст – це часто приймати непопулярні сьогодні рішення, ефект від яких, можна оцінити тільки через певний час. І на це треба мати мужність, це те що відрізняє популістів від професіоналів, – каже Тернополянам голова Тернопільської обласної організації ПП «Українська стратегія» Владислав Стемковський.

Нагадаємо, що Володимир Гройсман заявив про те, що не буде об’єднуватися з іншими кандидатами і йде на парламентські вибори окремо – на чолі своєї нової політичної сили.

https://ternopoliany.te.ua/

Заступник Надала очолив новий політичний проект Гройсмана Reviewed by on . Стало відомо хто на Тернопільщині очолив обласний осередок «Української стратегії» — новий політичний проект Володимира Гройсмана, який має амбітні плани щодо м Стало відомо хто на Тернопільщині очолив обласний осередок «Української стратегії» — новий політичний проект Володимира Гройсмана, який має амбітні плани щодо м Rating: 0

Додати коментар

scroll to top