fbpx  
Home » Новини » Волонтерам Тернопільщини статус учасника бойових дій не надаватимуть

Волонтерам Тернопільщини статус учасника бойових дій не надаватимуть

13.06.2019 17:01 Категорія: Новини

атоНа комісії присвоєння статусу учасника бойових дій-добровольця йшла мова про сім кандидатів з Тернопільщини. Двом із них відмовили через те, що вони – волонтери. А ця комісія опікується виключно бійцями.

Як зазначив учасник комісії Назар Сарабун, волонтерство – це безкоштовна участь, пише Терен.

– В США учні не отримують документ про середню  освіту без відпрацювання певної кількості годин волонтерами, – зазначив він. – Тому потрібно розуміти, що така участь – без нагород.

Тож Володимиру Мосейку та Ігорю Ландяку відмовили в наданні статусу УБД. Натомість, участь добровольців у бойових діях підтверджують відповідними довідками від командира. Під час комісії також дзвонили до командирів, аби переконатись у достовірності даних кандидатів. Тож п’ятьом добровольцям із «Правого сектору» надали статус УБД. Вони служили на Донеччині.

Окрім того, на комісії прийняли рішення, що статус учасника бойових дій автоматично стосується учасників ООС із періоду впровадження операції.

 

Волонтерам Тернопільщини статус учасника бойових дій не надаватимуть Reviewed by on . На комісії присвоєння статусу учасника бойових дій-добровольця йшла мова про сім кандидатів з Тернопільщини. Двом із них відмовили через те, що вони – волонтери На комісії присвоєння статусу учасника бойових дій-добровольця йшла мова про сім кандидатів з Тернопільщини. Двом із них відмовили через те, що вони – волонтери Rating: 0

Додати коментар

scroll to top