fbpx  
Home » Новини » Відбулися громадські слухання щодо будівництва Північної об’їзної Тернополя

Відбулися громадські слухання щодо будівництва Північної об’їзної Тернополя

05.06.2019 16:33 Категорія: Новини

обїзнаСтартувало громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля будівництва І черги об’їзної дороги м.Тернопіль на ділянці від автомобільної дороги М-19 Доманове (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест) до автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю).

Слухання відбулись за участі представників Служби автомобільних доріг та Міністерство екології та природних ресурсів України. Громадськість захід не відвідала, про що було складено відповідний протокол.

Нагадаємо, нова дорога з’єднає міжнародні автомобільні траси М-12 на ділянці Тернопіль – Хмельницький і М-19 на ділянці Тернопіль – Дубно і дозволить звільнити місто від транзитного транспорту, істотно поліпшить екологічну ситуацію і безпеку руху в місті.

Перша черга Північної об’їзної Тернополя матиме протяжність 8,6 км. Пропускна здатність дороги складе 40 тис. автомобілів на добу.

Нова об’їзна дорога Тернополя матиме 4 смуги руху. За необхідності, буде змога її розширити.

 

Відбулися громадські слухання щодо будівництва Північної об’їзної Тернополя Reviewed by on . Стартувало громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля будівництва І черги об’їзної дороги м.Тернопіль на ділянці від автомобільної дороги М-19 Дом Стартувало громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля будівництва І черги об’їзної дороги м.Тернопіль на ділянці від автомобільної дороги М-19 Дом Rating: 0

Додати коментар

scroll to top