fbpx  
Home » Новини » Валерій Чоботар: «Дмухаю на холодне, бо боюся втратити щось більше – нашу державність»

Валерій Чоботар: «Дмухаю на холодне, бо боюся втратити щось більше – нашу державність»

21.06.2019 09:31 Категорія: Новини Погляд

чоботарСпівзасновник громадської ініціативи «Захисти Україну» та доброволець Валерій Чоботар у 2014 році з однодумцями сів у машину і поїхав на схід боронити Батьківщину, щоб проросійські елементи не прийшли до Києва та на рідну Тернопільщину. По суті сьогоднішні події – це та сама війна, але інша, відзначив Чоботар.

– Зараз же бачу, що весь цей табун «чуваків» і «чувіх», який зірвався з ланцюга і переконав людей, що «все буде добре і весело», робить таке, що я відчуваю небезпеку для себе і своїх дітей. Я бачив, як живуть люди в окупованих містах і селах, без даху над головою, коли діти бігають, а періодично свистять кулі і не відомо, куди вони впадуть. Це дуже страшно, а ми можемо самі собі це створити, коли дозволимо ворогам рухатися далі. Можливо, маючи цей страх, я дмухаю на холодне, бо боюся втратити щось більше, втратити нашу державність. А я не готовий до імміграції!, – заявив Валерій Чоботар.

Валерій Чоботар: «Дмухаю на холодне, бо боюся втратити щось більше – нашу державність» Reviewed by on . Співзасновник громадської ініціативи «Захисти Україну» та доброволець Валерій Чоботар у 2014 році з однодумцями сів у машину і поїхав на схід боронити Батьківщи Співзасновник громадської ініціативи «Захисти Україну» та доброволець Валерій Чоботар у 2014 році з однодумцями сів у машину і поїхав на схід боронити Батьківщи Rating: 0

Додати коментар

scroll to top