fbpx  
Home » Новини » Вакарчук про ЛГБТ і одностатеві шлюби: «У нас країна рівних прав і рівних можливостей»

Вакарчук про ЛГБТ і одностатеві шлюби: «У нас країна рівних прав і рівних можливостей»

20.06.2019 15:49 Категорія: Новини

ВакарчукЧастину свого потенційного електорату може втратити Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук через свої висловлювання з дискусійних та делікатних питань.

Зокрема, днями в ефірі телеканалу “Україна” він розповів про своє ставлення до ЛГБТ спільноти та можливого дозволу на одностатеві шлюби. Вакарчук, зокрема, вважає, що «Україна – країна рівних прав і рівних можливостей».

Окрім того, потенційний нардеп підтримує використання канабісу в медичних цілях. “Все, що рятує життя людей, або лікує їх, вимагає підтримки”, – відповів Вакарчук.

У коментарях до інтерв’ю, українці обурюються такій позиції співака.

«Так, “У нас країна рівних прав і рівних можливостей”, але стосовно дозволу на одностатеві шлюби, кожна духовна людина знає, що це гидота перед Богом. Навіщо ж тоді Господь створив чоловіка та жінку? Я була прихильнецею Вашого таланту. Я розчарована», – пише Раїса Беконіна.

Вакарчук про ЛГБТ і одностатеві шлюби: «У нас країна рівних прав і рівних можливостей» Reviewed by on . Частину свого потенційного електорату може втратити Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук через свої висловлювання з дискусійних та делікатних питань. Зокрема Частину свого потенційного електорату може втратити Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук через свої висловлювання з дискусійних та делікатних питань. Зокрема Rating: 0

Додати коментар

scroll to top