Home » ­ » У Тернополі зросте тариф на холодну воду

У Тернополі зросте тариф на холодну воду

06.06.2019 08:54 Категорія: ­ Економіка Новини 1 коментар

водаНа засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджено постанову, якою встановлено нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для КП “Тернопільводоканал”.

Відповідно тариф на централізоване водопостачання складатиме 8,004 грн. за 1 куб.м. (з ПДВ) та на централізоване водовідведення — 10,188 грн. за 1 куб.м (з ПДВ), разом — 18,192 грн. за 1 куб.м (з ПДВ).

Подорожчання відбудеться з 1 червня. У зв’язку з цим, в адміністрації КП «Тернопільводоканал» просять у травні 2019 року подати показники лічильників та розрахуватися за надані послуги, згідно з тарифами, які ще діють.

Додамо, що наразі діючий тариф на централізоване водопостачання і водовідведення для усіх груп споживачів – 16, 416 грн/м3 . Вартість води і стоків подорожчала на 1,776 грн.

 

 

У Тернополі зросте тариф на холодну воду Reviewed by on . На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджено постанову, якою встановлено нові тариф На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затверджено постанову, якою встановлено нові тариф Rating: 0

Коментарі (1)

  • вкіепро

    Кінець епохи бідності, початок епохи підлості.

Додати коментар

scroll to top