fbpx  
Home » Новини » У Тернополі всю ніч показуватимуть фільми під відкритим небом

У Тернополі всю ніч показуватимуть фільми під відкритим небом

29.06.2019 10:50 Категорія: Новини

Відкрита НічТернопільська “Просвіта” та Outside Cinema – запрошують на найкоротший кінофестиваль у світі, який триває лише одну червневу ніч!

У 2019 році фестиваль Кінофестиваль Відкрита Ніч. Дубль 22″ пройде у ніч з 29-го на 30-те червня. Майданчиком фестивалю у Тернополі стануть, так звані, “Єліся”, що на набережній Тернопільського озера ( на базі Outside Cinema ) , а паралельні покази та трансляції пройдуть по більше ніж 100 локаціях України і 10 країн світу.

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва.

22 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року.

ВХІД ВІЛЬНИЙ (із собою мати хороший настрій та теплі пледи)

У Тернополі всю ніч показуватимуть фільми під відкритим небом Reviewed by on . Тернопільська "Просвіта" та Outside Cinema - запрошують на найкоротший кінофестиваль у світі, який триває лише одну червневу ніч! У 2019 році фестиваль Кінофест Тернопільська "Просвіта" та Outside Cinema - запрошують на найкоротший кінофестиваль у світі, який триває лише одну червневу ніч! У 2019 році фестиваль Кінофест Rating: 0

Додати коментар

scroll to top